Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Bil. İşletmenliği Kursu, Kurs Fiyatları ve Bil. İşletmenliği Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

2 şehirde, 2 ilçede Bil. İşletmenliği kursu veren toplam 2 kurs merkezi bulundu.

Bilgisayar işletmenliği kursu fiyatları ne kadar?

Bilgisayar işletmenliği kursu fiyatları ortalama 600 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 500 ile 700 TL arasında değişmektedir.

Bilgisayar işletmenliği kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 40 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 28 ile 52 saat arasında değişiklik gösterir.

Bilgisayar işletmenliği kursuna kimler katılabilir?

Bilgisayar işletmenliği kursuna katılmak için herhangi bir ön koşul ya da yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Bilgisayara ilgi duyan, bu alanda bilgisi az olan ve kendini geliştirmek isteyen herkes bilgisayar işletmenliği kursuna katılabilir.

Bilgisayar işletmenliği kursunun süresi ne kadar?

Bilgisayar işletmenliği kursu süresi, 130 saat ile 180 saat arasında değişmektedir. Ağırlıklı olarak gruplar halinde oluşturulan sınıflarda eğitim verilmektedir. Kursun süresi hazırlanan programda belirlenen haftalık ders saatlerine göre değişiklik gösterebilir.

Bilgisayar işletmenliği kursunda neler öğreneceğim?

Günümüzde pek çok firma eleman ararken temel düzeyde bilgisayar kullanım bilgisine sahip olanlara öncelik tanımaktadır. Bilgisayar işletmenliği kursularının amacı katılımcıların, bilgisayarın işletim ve donanımı hakkında bilgi sahibi olmalarını ve temel düzeyde bilgisayar kullanmalarını sağlamaktır.

Bu nedenle bilgisayar işletmenliği kursları, bilgisayar hakkında ihtiyacınız olan temel bilgileri edinmenizi sağlar. Bilgisayar parçalarının ve bilgisayarınızdaki işletim sisteminin tanıtılmasından başlayarak, MS Word, Excel, Power Point ve Outlook programlarını detaylı bir biçimde anlatarak bu programları etkin biçimde kullanmanıza yardımcı olacak bilgiler verilir.

Bilgisayar işletmeni ne yapar?

Bilgisayar işletmeni, bilgisayarın bakım, onarım ve tamirinden, bilgisayarın performansını arttırmaya, sistemlerin girdi-çıktılarını sağlamaktan, gerektiğinde düzeltici işlemleri başlatmaya ve ofis ortamında gerekli bilgileri bilgisayara kaydetmeye kadar pek çok konudan sorumludur.

Bilgisayar işletmenliği kursu videoları

Bil. İşletmenliği Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.