Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Ney Kursu, Kurs Fiyatları ve Ney Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

1 şehirde, 1 ilçede Ney kursu veren toplam 1 kurs merkezi bulundu.

Ney kursu fiyatları ne kadar?

Ney kursu fiyatları ortalama 210 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 160 ile 360 TL arasında değişmektedir.

Ney kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 1,5 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir.

Ney kursunun süresi nedir?

Ney kursunda alacağınız eğitim minimum 4 aydan başlamaktadır. Bazı kurslarda eğitim programlarının süresine bağlı olarak kurslar 5 ay ile 7 ay arasında da değişebilmektedir. Kurs sürecine düzenli katılım gerçekleştiren müzisyenler için eğitimler hızlandırılmış çalışma programlarından da oluşabilmektedir.
Ney kursundan verim alabilmek istiyorsanız düzenli olarak kurslara katılım gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 
Ney kursu fiyatları kursa herhangi bir sebepten dolayı gelememeniz halinde para iadesi sunmamaktadır. Katılım gösteremediğiniz günleri eğitmenlerinizle iletişime geçerek telafi etme olanağınız bulunmamaktadır.

Ney hakkında bilgiler

Toplamda 7 delikten oluşan ney, tasavvuf edebiyatında tercih edilen bir müzik aletidir. 
Neyden ses çıkarabilmek uzun soluklu bir eğitim sonucu gerçekleşmektedir. Bazen bu süreç 1 sene ile 2 sene arasında da değişebilmektedir. İnsan sesine olan benzerliği ile bilinen neyin öğrenim sürecinde hem müzik bilgisi hem de enstrümanın pekiştirilmesine yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

Ney kursuna kimler katılabilir?

Kurslarda belirlenen minimum yaş sınırı 16’dır. 16 yaşını dolduran herkes ney kurslarına katılarak kendilerini geliştirme olanağına sahiptir.

Ney kursu videoları

Ney Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.