Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Rock N Roll Kursu, Kurs Fiyatları ve Rock N Roll Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Rock N Roll Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Rock’n Roll kursu fiyatları ne kadar?

Rock'n Roll kursu fiyatları ortalama 130 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 110 ile 210 TL arasında değişmektedir.

Rock’n Roll dansı zor mudur?

Rock’n Roll dansı oldukça hareketli, hızlı ve izlemesi keyiflidir. Ayrıca akrobasi hareketleri de içerir. Evet, zordur ancak imkânsız değildir. Akrobatik boyutu daha profesyoneldir ve alt yapısında farklı dansları da barındırmaktadır. Ancak temel adımlarıyla her yaştan herkesin yapabileceği bir türdür.

Rock'n Roll kursunu ne kadar sürede öğrenebilirim?

Meslek olarak değil de sosyal amaçlı yapmak istiyorsanız bir dans gecesinde kalkıp dans edebilecek kadar öğrenmek amacındaysanız; iyi bir kurs seçimiyle alınacak Rock’n Roll dersi 3-5 ay aralığındaki bir süreçte öğrenme hızınıza göre değişkenlik gösterse de yeterlidir.

Rock’n Roll deyince aklımıza ne geliyor?

Rock’n Roll dansı, Rock’n Roll denen müzikle birlikte 1950’li yıllarda gençler arasında oldukça sevilmiştir. Dansın en bilindik hareketi, erkeğin kadını havaya doğru atıp sonra tekrar yakalamasıdır. Pek çok akrobatik hareketler kullanılır. Günümüzde daha çok gösteri amacıyla sergilenmektedir.

Rock’n Roll kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi haftada 1,5 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir.

Rock’n Roll dansında ne tür kıyafetler tercih edilebilir?

Erkeklerin parlak gömlekler veya ceketler giydiği dansta kot pantolon ve ayağı sıkmayacak rahat ayakkabılar tercih edilmektedir. Elvis Presley tarzı saç stili ve yelek modellerinin de ön plana çıkabildiği dansta kadınlar Deri tayt, pantolon, etek ya da pervasızlık simgesi olan yırtık Jeanlar ve file detaylı çoraplar giyebilmektedir. Ayakkabı seçiminde renkli bağcıklarla zenginleştirilmiş modellere yer verilebilmektedir.

Rock'n Roll kursu videoları

Rock N Roll Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.