Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Iphone Uygulama Kursu, Kurs Fiyatları ve Iphone Uygulama Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Iphone Uygulama Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Iphone uygulama kursu fiyatları ne kadar?

Iphone uygulama kursu fiyatları ortalama 1300 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 1100 ile 2100 TL arasında değişmektedir.

Iphone uygulama kursuna kimler katılabilir?

Gün geçtikçe popülerliği artan İOSx işletim sistemi için yeni uygulamalar gerçekleştirmek ve bu konuda bilgi edinmek isteyen herkes Iphone kurslarına katılabilir.

Iphone uygulama kursu süresi ne kadar?

Iphone kursu süresi ortalama 2,5 ay ile 3 ay arasında değişim gösterir. Hafta içi ya da hafta sonu olarak hazırlanan ders programları kurs süresinin değişmesinde etkilidir. Bazı kurs yerleri katılımcıların istemesi halinde kurs bitiminde tekrar, ücretsiz olarak, kursa katılma hakkı tanımaktadır.

Iphone uygulama kursunda neler öğreneceğim?

Katılımcıların Iphone ve iPad için uygulamalar geliştirebilecek bilgi düzeyine erişmelerini amaçlayan Iphone kursunda eğitimler başlangıç seviyesinde olanlarda dikkate alınarak hazırlanır.

İOSx işletim sistemine giriş ve İOS işletim sistemi teknolojilerinden başlanarak tüm konuların detaylı olarak anlatıldığı derslerde, yazılım araçları ve süreçleri, Cocoa Touch, gerçek zamanlı çalışma, Iphone için ara yüz tasarımı, özel ekran oluşturma, hata çözme ve giderme, uygulamaya dil seçeneği ekleme gibi pek çok konu kapsamlı olarak ele alınır. Kurs sonunda katılımcılardan istenen bitirme projesi ile bir yandan anlatılanların pekiştirilmesi sağlanırken bir yandan da katılımcıların kurs sürecinde öğrendikleri teorik bilgileri pratik olarak uygulamaları hedeflenir.

En iyi selfieler için Iphone uygulamaları

Birçok kişi ‘selfie’ kelimesinden nefret etse de bu kelime günümüzdeki en popüler kelime olmaya devam ediyor. Bir virüs gibi yayılan bu kelime tüm dünyada kullanılmaktadır. Yeni bir kıyafetle, komik bir şapkayla veya yemeğimizi yerken kendi fotoğrafımızı çekmeyi sevdiğinizi hepimiz biliyoruz. Bu fotoğrafları çekmek için gerekli olan en iyi selfie çekme fotoğraf uygulamalarını sizler için listeledik.

Funimate, frontback, shots, snapdash, picr vb.

Iphone uygulama kursu videoları

Iphone Uygulama Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.