Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Rumba Kursu, Kurs Fiyatları ve Rumba Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Rumba Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Rumba dansı kursu fiyatları nedir?

Rumba kursu fiyatları ortalama 100 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 100 ile 150 TL arasında değişmektedir.

Rumba dansı öğrenmek zor mudur?

Rumba dersi genel de grup dersi olarak yapılmaz. Çok nadir dans kursunda bu şekilde bulabilirsiniz. Ağırlıklı olarak özel ders şeklinde verilir. Birçok düğün dansı isteyen çift için de uygun olanlardandır. Öğrenmesi daha kolaydır. Mantığını ve ruhunu çözdüğünüzde çok keyifle icra ettiğinizi hissedeceksiniz.

Rumba kurs ücretleri pahalı mıdır?

Rumba ders ücretleri genelde özel ders olarak alınabildiği düşünüldüğünde, ders sayısına bağlı olarak okulların belirlediği kampanyalardan dolayı oldukça değişken fiyat aralıklarındadır. Ancak özel ders ile çok kısa sürede öğrenip kendinizi geliştirme şansınız vardır. Tabi ki kimden ders almanız gerektiğini iyi araştırmanız gerekir. Herkes öğretebilir ama herkes ruhunu veremez.

Rumba dansı nasıl yapılır?

Rumba dansı, yavaş tempolu, zor; ama eşsiz bir Latin Amerikan dansıdır. Çiftler arasındaki tutkuyu hareketlere yansıtır. Yavaş, kalp atışını andıran ritmi ve romantik müziği onun etkisini güçlendirir. Bir pozisyon dansı olmasından dolayı küçük alanlarda rahatlıkla uygulanabilir. Mesafeli olarak gerçekleştirilebilecek figürleri de olmasına karşın genellikle çiftlerin birbirlerine yakın etkileşimde oldukları hareketler çoğunluktadır.

Rumba kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi haftada 2 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir.

Rumba dans kursu videoları

Rumba Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.