Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Temel Bilgisayar Kursu, Kurs Fiyatları ve Temel Bilgisayar Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Temel Bilgisayar Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Temel Bilgisayar kursu fiyatları ne kadar?

Temel bilgisayar kursu fiyatları ortalama 500 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 450 ile 550 TL arasında değişmektedir.

Temel Bilgisayar kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 40 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 25 ile 50 saat arasında değişiklik gösterir.

Temel Bilgisayar kursunun süresi ne kadar?

Temel bilgisayar kursu süresi en az 1,5 aylık bir eğitim sürecini kapsamaktadır. Kurs yeri tarafından oluşturulan programın içeriğine göre değişiklik gösteren kurs süresi hafta içi ve hafta sonu programları nedeniyle farklı tarihlerde sona ermektedir.

Temel Bilgisayar kursunda neler öğreneceğim?

Herhangi bir yaş sınırı bulunmayan temel bilgisayar kursuna, bilgisayar teknolojisi ve kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ya da temel düzeyde bilgisayar kullanma şartı bulunan farklı bir kursa katılmak isteyen herkes katılabilir.

Bu kursta, bilgisayarın iç ve dış donanım parçalarının işlevlerinden işletim sistemine kadar pek çok konu hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Ayrıca Microsoft Office programlarından etkin yaralanma, internette sörf ve arama yapma, tarayıcı ve yazıcı gibi yardımcı ekipmanları kullanma konularında kapsamlı olarak bilgi verilerek bilgisayarınızı en verimli biçimde kullanmanız sağlanır.

Temel Bilgisayar kursuna kimler katılabilir?

Kursun herhangi bir yaş sınırı bulunmamakla birlikte katılım süreci öncesinde bilgisayar eğitimi almış olmak gerekmektedir.

Temel Bilgisayar kursu videoları

Temel Bilgisayar Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.