Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Photoshop Kursu, Kurs Fiyatları ve Photoshop Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Photoshop Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Photoshop kursu fiyatları ne kadar?

Photoshop kursu fiyatları ortalama 900 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 650 ile 1250 TL arasında değişmektedir.

Photoshop kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 20 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 15 ile 25 saat arasında değişiklik gösterir.

Photoshop kursuna kimler katılabilir?

Yaygın olarak kullanılan programlardan biri olan Photoshop kurslarına katılmak için herhangi bir yaş kriteri bulunmamaktadır. Photoshop eğitimi almak isteyenlerin temel düzeyde bilgisayar kullanabilmeleri, fotoğrafçılık, web tasarım ve grafik tasarım alanlarına ilgi duymaları yeterlidir.

Photoshop kursunun süresi ne kadar?

Haftalık ders saatlerinin 1,5 ya da 2 saat olduğu Photoshop kursu süresi yaklaşık olarak 2,5 ile 3 ay arasında değişmektedir. Kurs yerleri, saatlerin sabit olduğu ders programları hazırlamakla beraber talep edilmesi halinde katılımcılar için uygun saatler gözetilerek özel ders programları hazırlayabilir.

Photoshop kursunda neler öğreneceğim?

Photoshop programının temel çalışma ilkelerinden başlayarak programı profesyonelce kullanmanıza yardımcı olacak tüm bilgileri edinebileceğiniz Photoshop kurslarında dersler, Photoshop araçlarının tanıtılması ile başlamaktadır. Eğitim sürecinde, fotoğraflar üzerinde basit düzenlemeler yapmak, temel katman tekniklerini ve ileri katman tekniklerini kullanmak, dijital fotoğrafları düzenlemek, Vektörel çizim tekniklerini kullanmak, üç boyutlu görseller üzerinde çalışmak ve tipografi tasarım yapmak, görüntüleri web ortamına uygun hale getirmek gibi birçok konu detaylı olarak anlatılmaktadır. Öğrencilerin derslerde edindikleri bilgileri uygulayarak bilgilerini pekiştirmeleri hedeflenmektedir.

Photoshop kursu videoları

Photoshop Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.