Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Jive Kursu, Kurs Fiyatları ve Jive Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Jive Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Jive kursu fiyatları nedir?

Jive kursu fiyatları aylık ortalama 100 TL ile 200 TL arasında değişmektedir. Grup halinde gelen katılımcılara özgü indirimlerin de bulunduğu jive kursu fiyatlarına birebir ders olanakları da dâhildir. Özellikle öğrencilere özel fiyat farklılıklarının bulunduğu jive kursunda kendinizi geliştirebileceğiniz derslerle bu dansın tüm teknik ve uygulamalı süreçlerine katılabilirsiniz.

Jive dansında hangi tür kıyafetleri tercih edeceğim?

Bu dansta kıyafet seçimi vücut hatlarını ön plana çıkarmak için önemli bir unsur olarak bilinmektedir. Işıltılı elbiseler, alıcı tonlar, fırfırlarla hareketlendirilen etekler dansın ruhunu yansıtan etmenler arasında yer almaktadır. Erkekler genellikle rahat ayakkabılar, açık tonlar ve paçaları geniş pantolonlarla jive dansında göz kararlı bir duruş çizmektedir. Hareketleri kısıtlamayan kıyafetler giymek esastır.

Jive nasıl bir dans?

Jive Boogie-Woogie dansının bir çeşidi olarak bilinmekte, Latin dans türleri içerisinde eğlenceli figürleriyle dikkat çekmektedir. Genellikle geniş salonlarda zıplayarak ve belirli bir alanda dönerek gerçekleştirilen jive dansında Rock n Roll dans figürleri de bulunmaktadır. Dansın ortaya çıkma sürecinde etkilendiği türler, içerisinde yer alan figürlerin zenginleşmesine de neden olmuştur. Jive kursunda tüm figürleri öğreneceksiniz.

Jive ne kadar sürede öğrenilir?

Jive dansı öğrenmek için 1,5 ile 2 ay arasında değişen kurs süreçlerine dâhil olmanız yeterlidir. Bu sayede dansla ilgili tüm eğitimleri kısa sürede pekiştirebileceğiniz gibi kendinizi geliştirme fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Jive dans kurslarında alacağınız eğitim dans kariyerinizde de Latin kültürünü benimseyebilmenize olanak tanıyacaktır. Kursu tamamlayan bazı katılımcılar yarışmalarda kendilerini en iyi şekilde temsil etme fırsatı da yakalayabilmektedir.

Jive dansının yaş sınırı bulunuyor mu?

Genellikle gençlerin tercih ettiği bir dans türü olan jive herhangi bir yaş sınırı içermemektedir. Her yaştan insanın çiftler halinde yapabileceği bir dans olması yaygınlaşma alanlarını da genişletmiştir. Vücut kıvraklığına, esnekliğe ve abartılı hareketlere dayanan dansta estetikliğe önem verilmektedir.

Jive kursu videoları

Jive Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.