Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

On Parmak Kursu, Kurs Fiyatları ve On Parmak Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

On Parmak Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

On parmak kursu fiyatları ne kadar?

On parmak kursu fiyatları ortalama 300 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 250 ile 400 TL arasında değişmektedir.

On parmak kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 45 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 40 ile 56 saat arasında değişiklik gösterir.

On parmak kursuna kimler katılabilir?

Dileyen herkesin katılabileceği on parmak klavye kursunu genellikle zabıt katibi olmak isteyenler tercih etmektedir. Bu kurs, kamu kurum ve kuruluşlarında ya da özel şirketlerde zamanının büyük bir kısmı bilgisayar başında geçiren ve bilgisayar operatörü olarak çalışanların yanı sıra, tez yazma, proje hazırlama, kitap yazma gibi uğraşlarda bulunan kişiler için de büyük kolaylık sağlar.

On parmak kursu süresi ne kadardır?

Hafta içi ve hafta sonu ders seçenekleri bulunan on parmak kursu süresi 1,5 ay ile 2 ay arasında değişmektedir. Genellikle grup dersleri için ders programında belirlenen saatlerde derse katılım zorunludur. Özel ders almak isteyenler ise kendileri için uygun olan saatleri belirtmeleri halinde istedikleri gün ve saatlerde ders alabilirler. Kurs süresini en aza indirmek isteyen katılımcılar kurs saatleri dışında eğitmenlerin önerdikleri alıştırmaları yaparak pratik kazanabilirler.

On parmak kursunun faydaları nelerdir?

On parmak klavye kurslarına katıldığınızda hem Q klavyede hem de F klavyede on parmak yazmayı öğrenir. İşi en hızlı şekilde ve eksiksiz olarak tamamlarsınız. Klavye bakma ihtiyacı duymadan yalnızca yazacağınız yazıya odaklanarak doğru ve hızlı yazma becerinizi arttırabilirsiniz.

On parmak kursu videoları

On Parmak Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.