Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

CCNA Kursu, Kurs Fiyatları ve CCNA Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

CCNA Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

CCNA kursu fiyatları ne kadar?

CCNA kursu fiyatları ortalama 1250 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 1000 ile 1900 TL arasında değişmektedir.

CCNA kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 110 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 90 ile 200 saat arasında değişiklik gösterir.

CCNA kursuna kimler katılabilir?

Temel düzeyde bilgisayar kullanabilmeniz CNNA kurslarına katılmanız için yeterlidir. Ancak pek çok kurs yerinde kullanılan ders dokümanlarının İngilizce olduğundan, bu dokümanları anlayacak kadar İngilizce bilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz.

CCNA kursunun süresi ne kadar?

Bazı kurslar tarafından tek bir kur bazı kurslar tarafından da bir kaç kura ayrılarak verilen CCNA eğitimlerinde her bir kurs en az 42 saatten oluşmaktadır. CCNA kursu toplam süresi katılacağınız kurs yeri tarafından hazırlanan ders programına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Eğitimlerin genellikle 7 ay ile bir yıl arasında tamamlanması planlanır.

CNNA kursunda neler öğreneceğim?

CCNA kursuna katıldığınız da ev içi ağ iletişimlerinden kurumsal firmaların ağ iletişimlerine kadar geniş çapta bilgi sahibi olursunuz. Kurs süresince, kişisel bilgisayar bakımı, işletim sistemleri, kablosuz teknolojiler, ağa bağlanma, internetin kullanım alanları, ağ cihazlarını yapılandırma, kurumsal ağ iletişimi, kurumsal ağda adresleme, kurumsal ağda sorun giderme, ağ tasarımı oluşturma gibi pek çok teknik konu hakkında dersler verilmektedir. CCNA kurslarında kendi kişisel ağınızı kuracak kadar bilgi sahibi olmakla kalmaz küçük ya da orta ölçekli işletmelerin ve kurumsallaşmış firmaların ağlarını yönlendirecek donanıma da sahip olursunuz.

CCNA kursunu tamamladığımda nerelerde çalışabilirim?

Bir sertifika programı olan CNNA, Cisco Networking Academy sektöründe tanınan bir sertifikadır. CNNA sertifikası network alanında uzmanlaşmak isteyenler tarafından tercih edilir. Bu sertifikaya sahip olanlar network altyapılarını sağlayacak, network maliyetini düşürecek ve altyapı problemlerini çözecek uzmanlığa sahip kişiler olarak kabul edilir. Bu nedenle CNNA kursunu tamamladığınızda özellikle bilişim dünyasında geniş iş olanaklarına sahip olursunuz. Kurs bitiminde sınavları başarıyla geçtiğiniz takdirde alacağınız sertifika dünya çapında geçerli olduğundan yurt dışında da çalışma olanaklarına sahip olursunuz.

CCNA kursu videoları

CCNA Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.