Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Oracle Kursu, Kurs Fiyatları ve Oracle Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Oracle Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Oracle kursu fiyatları ne kadar?

Oracle kursu fiyatları ortalama 1500 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 1400 ile 1700 TL arasında değişmektedir.

Oracle kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 90 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 80 ile 120 saat arasında değişiklik gösterir.

Oracle kursunun süresi ne kadar?

Dünyanın en büyük yazılım sistemlerinden olan Oracle ile ilgili ihtiyaç duyacağınız tüm eğitimleri alacağınız Oracle kursunun süresi, katıldığınız kur sayısına göre farklılık gösterir. Kurs yeri tarafından hazırlanan ders programı kurs süresinin uzunluğunu etkilemektedir. Öğrenciler zorunlu olmayan nedenler dışında derslere eksiksiz devam etmelerine rağmen dersleri yeterince kavrayamadıklarını düşünüyorlarsa eğitmenleri ile görüşerek ek ders talebinde bulunabilirler.

Oracle kursunda neler öğreneceğim?

Oracle sisteminin detaylı bir biçimde anlatıldığı ve uygulamaya yönelik eğitimlerinde yer aldığı Oracle eğitiminde, Oracle kurulumu, veritabanı oluşturma, kullanıcı yönetimi, veritabanı kapasitesini arttırma, flashback teknolojisi, alan yönetimi, güvenlik gibi pek çok konu başlığı kapsamlı bir biçimde anlatılmaktadır.

Oracle nedir?

Oracle; dünya çapında oldukça yaygın kullanılan, büyük miktardaki verilerin depolandığı, verilerin bütünlüğü bozulmadan aynı anda çok sayıda kullanıcıya hizmet veren ve günlerce ya da haftalarca kapatmaya gerek duymadan çalışma imkânı sunan, yönetim veritabanı sistemidir.

Oracle kursu videoları

Oracle Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.