Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Web Tasarım Kursu, Kurs Fiyatları ve Web Tasarım Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Web Tasarım Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Web Tasarım kursu fiyatları ne kadar?

Web tasarım kursu fiyatları ortalama 800 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 750 ile 850 TL arasında değişmektedir.

Web Tasarım kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 60 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 45 ile 75 saat arasında değişiklik gösterir.

Web Tasarım kursuna kimler katılabilir?

Temel düzeyde bilgisayar bilgisine sahip olan herkesin katılabileceği web tasarım kurslarını ağırlıklı olarak kariyerini web tasarımı üzerine planlamış kişiler tercih etmektedir. Web tasarım tekniklerine ilgi duyan ve görsel tasarımla ilgilenenlerin katılım gösterdiği kurslara internet reklamı hazırlamak isteyen, kurumsal ya da kişisel web sayfası ve blog tasarlamak, yayınlamak ve bu sayfaları yönetmek isteyen herkes katılabilir

Web Tasarım kursunda neler öğreneceğim?

Web sayfasının tasarlanmasından görsel açıdan zenginleştirilmesine, sayfanın yayınlanmasından yönetilmesi kadar pek çok konunun anlatıldığı web tasarım kursunda sayfa tasarlama ve yönetme hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Web sayfası tasarlarken domain seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiği, site için ihtiyaç duyduğunuz alanı nasıl belirlemeniz gerektiği, domain ve hosting hizmetlerini ücretsiz kullanabilme gibi konulara da yer verilen web tasarım kurslarında ayrıca web sayfasını görsel açıdan zenginleştirebilmeniz için Dreamweaver, Photoshop, flash programlarının kullanımı hakkında da bilgi verilmektedir.

Web Tasarım kursu videoları

Web Tasarım Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.