Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Sistem Uzmanlığı Kursu, Kurs Fiyatları ve Sistem Uzmanlığı Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Sistem Uzmanlığı Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Sistem uzmanlığı kursu fiyatları ne kadar?

Sistem uzmanlığı kursu fiyatları ortalama 5200 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 4200 ile 6000 TL arasında değişmektedir.

Sistem uzmanlığı kursuna neden katılmalıyım?

Sistem uzmanlığı kursu hızla gelişen bilişim sektöründe yer almak ve bu sektörde uzmanlaşmak isteyenlerin bilgi düzeyini arttırma ve becerilerini geliştirme amacı taşımaktadır. Dolayısıyla, küçük ölçekli bir işletme sahibi iseniz ya da büyük ölçekli bir işletmenin bilgi işlem ve teknik destek gibi alanlarında çalışıyorsanız sistem uzmanlığı kurslarına katılabilirsiniz. İşletmenizin teknik alt yapısını kurmak, yönetmek ve ihtiyaçlarını belirleyerek teknik destek sunabilmek için sistem uzmanlığı kurslarına katılabilir ve firmanızı bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

Sistem uzmanlığı kursunda neler öğreneceğim?

Bilgisayar donanımları ve ağ yapısı hakkında bilgi sahibi olanların zorluk çekmeyecekleri sistem uzmanlığı kursunda amaç katılımcılarım Windows kurulumu ve yapılandırması konusunda bilgi sahibi olması ve karşılaşılan sorunları kolaylıkla çözebilmesini sağlamaktır. Buna bağlı olarak eğitim sürecinde Windows kurulumundan başlanarak Windows Sistemlerinde şifreleme, denetim ve güvenliği sağlama, web yayınlama ve uzaktan bağlantı hizmeti gibi pek çok konu hakkına kapsamlı bilgi verilerek katılımcıların Sistem Yöneticiliği yapabilecek düzeyde eğitim almaları sağlanır.

Sistem uzmanlığı kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 220 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 200 ile 300 saat arasında değişiklik gösterir.

Sistem uzmanlığı kursu videoları

Sistem Uzmanlığı Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.