Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Delphi Kursu, Kurs Fiyatları ve Delphi Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Delphi Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Delphi kursu fiyatları ne kadar?

Delphi kursu fiyatları ortalama 1000 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 900 ile 1100 TL arasında değişmektedir.

Delphi kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 80 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 80 ile 90 saat arasında değişiklik gösterir.

Delphi kursuna kimler katılabilir?

Bilgisayar ve yazılım konularına ilgi duyan, bu alanda kendini geliştirmek ve kariyer yapmak isteyen herkes Delphi kurslarına katılabilir. Delphi kurslarında zorluk yaşamamanız için temel seviyede bilgisayar bilgisine sahip olmanız size avantaj sağlayacaktır.

Delphi kursunun süresi ne kadar?

Haftalık bir ya da iki saatlik dersler olarak hazırlanan Delphi kursunun süresi en az 2,5 aylık bir süreci kapsar. Hafta içi ya da hafta sonu katılım seçenekleri bulunan Delphi kurslarında aynı zamanda gruplar halinde ya da özel olarak ders alma seçenekleri de mevcuttur. Grup halinde alacağınız derslerin saatleri sabitken özel olarak alacağınız derslerin saatlerini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Delphi kursunda neler öğreneceğim?

Delphi kurslarında amaç; katılımcıların Database mantığını ve tasarımlarını öğrenerek bu alanda profesyonelleşmelerini sağlamaktır. Bu nedenle Delphi kursunda, başlangıç seviyesinden programı ileri düzeyde kullanmanızı sağlayacak konulara kadar işinize yarayacak tüm bilgiler detaylı bir biçimde anlatılır. Delphi ortamına giriş, temel bileşenler proje tipleri, veri tabanı dizayn etme, hata yakalama ve ayıklama, dinamik objelerin yaratılması, ileri düzey Delphi konuları gibi pek çok konu ayrıntılı olarak anlatılır. Her bölümün sonunda uygulanan projelerle anlatılan konuların pekiştirilmesi ve başarı ile uygulanması hedeflenir.

Delphi kursunu tamamladığımda nerelerde çalışabilirim?

Kursu başarılı bir biçimde tamamladığınızda sahip olacağınız MEB onaylı sertifika ile pek çok kurum ve kuruluşa başvurabilirsiniz. Kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra pek çok özel firmanın yazılım departmanında çalışma fırsatı yakalayarak özel yazılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Kurs sonunda programcı ya da yardımcı programcı olarak başlayacağınız iş hayatınızda kendinizi geliştirdiğiniz sürece kariyerinizde yükselebilirsiniz.

Delphi kursu videoları

Delphi Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.