Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Kafkas Kursu, Kurs Fiyatları ve Kafkas Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Kafkas Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Kafkas dansı kursu fiyatları nedir?

Kafkas dansı kursu fiyatları ortalama 150 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 150 ile 250 TL arasında değişmektedir.

Kafkas nasıl bir dans türü?

Kafkas, içerisinde gelin havası, tamara, kıskanç, vağzalı, gazağı, maral oyunu, şeyh samil oyunu, ayşat gibi birçok oyun türünü barındıran hareketli ve coşkulu bir dans türüdür. Kafkasya halkının sıklıkla tercih ettiği dans türlerinden biri olan Kafkas dansında direniş, kararlılık, saygı ve nezaket gibi kavramlara özgü figürler sergilenmektedir.

Yöresel kıyafetlerle gerçekleştirilen Kafkas dansında çocuklara ve yetişkinlere özel hareket planları oluşturulabilmektedir. Kafkas dansını öğrenebilmek için kurslardan veya alanında profesyonel eğitmenlerden yardım almak gerekmektedir. Bu dansın kendine has pek çok figürü bulunmaktadır.

Kafkas dansı kursu ne kadar sürer?

Kafkas dansı, kişisel yeteneklerinize, azim ve kararlılığınıza bağlı olarak kısa sürede öğrenebileceğiniz bir dans türüdür. Minimum 1,5 ay ile 2 ay arasında değişen eğitimlerle Kafkas dansını pekiştirebilme fırsatı yakalayacaksınız. Kafkas dansını öğrenirken tercih edeceğiniz kursların hazırladığı çalışma programları da kurs sürecini belirleyen bir etmendir. Kafkas kursunda alacağınız eğitimle hem kendinizi hem de ekibinizi en iyi şekilde temsil edebilirsiniz.

Kafkas dansı öğrenmek zor mu?

Hızı, esnekliği, atletikliği, gerektiren bir dans türüdür. Ancak herkes profesyonel olarak yapacak değil. Bunlar işin profesyonel ileri seviye tarafı… Her yaştan herkes Kafkas danslarını öğrenebilir.

Kafkas dansı nasıl yapılır?

Birçok farklı isimde Kafkas dansı türü vardır. Hepsi birbirinden farklıdır ancak ortak özellikleri hepsinde hız, estetik, atlet olmak temel esastır.

Kafkas dansında hangi tür kıyafetler tercih edilebilir?

Kadınlar için ipek gömlek, çuha ve etek gibi kıyafetler giyilirken ayakkabı seçiminde pisipisi tercih edilmektedir. Aksesuar olarak kemer ve mendil kullanılabilmektedir. Erkekler başa taktıkları kalpak ve gömlek ve şalvar ile dansın kıyafetlerini tamamlamaktadır. Deri çizmelerin dikkat çektiği dansta pelerin, kemer, hançer ve vezinlik kullanılabilmektedir.

Kafkas dansı kursu videoları

Kafkas Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.