Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Joomla Kursu, Kurs Fiyatları ve Joomla Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Joomla Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Joomla kursu fiyatları ne kadar?

Joomla kursu fiyatları ortalama 350 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 310 ile 510 TL arasında değişmektedir.

Joomla kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 30 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 28 ile 40 saat arasında değişiklik gösterir.

Joomla kursuna kimler katılabilir?

Katılım için zorunlu bir koşulu bulunmayan Joomla kursuna dileyen herkes katılabilir. HTML ve PHP konusunda bilgisi olanların katılması tercih edilmektir ancak herhangi bir teknik bilgisi olmayan ve web sitesi kurmaya ilgi duyan, bu alanda kendini geliştirerek kendine yeni iş olanakları yaratmak isteyen herkes joomla kursuna katılabilir.

Joomla kursu süresi ne kadar?

Joomla kursu süresi yaklaşık olarak 1 ay sürmektedir. Pek çok kurs yeri tarafından hafta içi ve hafta sonu farklı gruplara joomla dersleri verilmektedir. Grup derslerinde belirlenen ders programına uymanız gerekmektedir ancak dilerseniz kurs yerinizle görüşerek özel ders alabilir, kendi çalışma temponuz ve kişisel programınıza uygun olacak biçimde eğitmenlerinizle birlikte ders programınızı hazırlayabilirsiniz.

Joomla ne işe yarar?

Kullanımı ve kurulumu oldukça kolay olan joomla ile kendi bloğunuzu ya da web sitenizi kurabilir, dilerseniz de haber sitesinden, sosyal paylaşım sitelerine, e-ticaret sitelerinden kurumsal sitelere kadar aklınıza gelebilecek her türlü internet sitesini kolayca kurabilir ve güncelleyebilirsiniz.

Joomla kursunda neler öğreneceğim?

Pek çok web tasarımcısının tercih ettiği bir işletim sistemi olan joomla hakkında detaylı bilgi edinmenizi sağlayacaktır ve bu alanda kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak joomla kursuna katıldığınızda, joomla kurulumu ve güncellemeleri gibi teknik konulardan başlayarak yönetim panelini nasıl kullanmanız gerektiğini, joomla güvenliğini nasıl sağlayacağınızı ve performansını nasıl arttıracağınızı kadar farklı birçok konuyu kapsamlı olarak öğreneceksiniz. Joomla kursunu tamamladığınızda; reklam ajansı, web tasarım ajansı ya da grafik tasarım ajanslarında çalışabilir dilerseniz de freelance çalışarak kendi müşteri portföyünüzü oluşturabilirsiniz.

Joomla kursu videoları

Joomla Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.