Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Primavera Kursu, Kurs Fiyatları ve Primavera Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Primavera Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Primavera kursu fiyatları ne kadar?

Primavera kursu fiyatları ortalama 550 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 500 ile 600 TL arasında değişmektedir.

Primavera kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 18 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 12 ile 20 saat arasında değişiklik gösterir.

Primavera nedir?

Projelerde amaca ulaşmak için gerçekleştirilmesi planlanan işler, birbirleri ile olan ilişkileri (biri biter diğeri başlar, bitmeden başlamaz, birlikte başlar vb.) ile yazılıma girilir. Bu işlere, süreleri, gerekli kaynakları (malzeme, makine, ekipman, iş gücü vb. ) ve parasal karşılıkları (maliyet ve geliri vb.) girilir, yazılım koşturulduğunda projenin zamana yayılı bir iş programına sahip olunur. Zaman içerisinde gerçekleşen, süre, kaynak, maliyet ve gelir bilgileri güncellenerek, projenin o anki durumu modellenmiş olur, yolunda gidip gitmediği analiz edilir.

Primavera kursuna kimler katılabilir?

İnşaat mühendisliğinin teknik taraflarının yanında yönetimsel boyutuna da önem vererek sektörde üst düzey yöneticilik hedefleyen kişiler katılabilir.

Primavera kursu videoları

Primavera Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.