Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Paso Doble Kursu, Kurs Fiyatları ve Paso Doble Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Paso Doble Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Paso doble kursu fiyatları ne kadar?

Paso doble kursu fiyatları ortalama 130 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre100 ile 190 TL arasında değişmektedir.

Paso doble kursuna kimler katılabilir?

Paso doble kursuna katılmak için belirtilen herhangi bir yaş aralığı bulunmamaktadır.

Bu alanda kendini geliştirmek isteyen, paso doble dansını öğrenmeyi hedefleyen her yaştan kurs katılımcıları teknik ve uygulamalı eğitim süreçlerine katılım gerçekleştirebilmektedir. Paso doble dansı için belirlenen herhangi bir beden aralığı da bulunmamaktadır.

Paso doble zor bir dans mı?

Her dansta olduğu gibi paso doble dansında da zorlu figürler bulunmaktadır. El ve ayak koordinasyonuna dayalı bir dans olması nedeniyle vücudun bu dans formuna adapte sürecinde düzenli alıştırmalar yapmak gerekmektedir. Ancak paso doble kursuna katılarak dansın zorluklarını kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Paso doble dansında ne tür kıyafetler giyilebilir?

Erkeklerin matadoru, kadınların pelerini simgelediği paso doble dansında kıyafetler siyah ve kırmızı tonlarındadır. Çiftler arasındaki renk uyumu önemli bir unsur olarak bilinmektedir. Kadınlar kıyafetlerine ek olarak parlak takılar ve topuklu ayakkabılar da tercih edebilmektedir. Erkekler ise kıyafet seçiminde genellikle siyah bir yelek veya gömlek, siyah ayakkabılar ve rahat ayakkabılar ile paso doble tarzını oluşturmaktadır.

Paso doble dansının süresi ne kadar?

Paso doble kursunu minimum 2 ay ile 4 ay arasında değişen eğitim süreçleriyle öğrenebileceğiniz gibi kişisel gelişiminize katkı sağlayacak birebir ders fırsatlarıyla da pekiştirebilirsiniz. Kurs süresi eğitmenlerinizin sizin için hazırladığı eğitim programlarıyla da doğru orantılıdır.

Paso doble dansı hangi müziklerle yapılabilir?

Ağırlıklı olarak Latin müziklerin tercih edildiği paso doble dansında. Vurgulu, keskin ve baskın parçaların da eşlik edebildiği dansta piyano ve keman öncelikli olarak tercih edilen enstrümanlar arasında yer almaktadır. Müziğin danstaki önemi oldukça büyüktür. Özellikle yere sağlam basmayı gerektiren bir dans olması nedeniyle hareketlerin vücut formuyla bir bütün halinde izleyicilere sunulması gerekmektedir.

Paso doble kursu videoları

Paso Doble Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.