Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Yazılım Kursu, Kurs Fiyatları ve Yazılım Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Yazılım Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Yazılım kursu fiyatları ne kadar?

Yazılım kursu fiyatları ortalama 4500 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 4000 ile 5500 TL arasında değişmektedir.

Yazılım kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 220 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 180 ile 260 saat arasında değişiklik gösterir.

Yazılım kursu süresi ne kadar?

Yazılım kursu süresi hafta içi ve hafta sonu programlarına göre değişmekle beraber ortalama 160 ile 200 ders saatinden oluşmaktadır. Yazılım kurslarında grup halinde işlenen derslerin saatleri belirli bir programa göre düzenlenir Ancak zamanları uymayan öğrenciler hafta içi sabah, hafta içi akşam ve hafta sonu gibi alternatif ders programları sunulmaktadır. Öğrencilerin talep etmesi halinde özel ders veren kurs yerleri de bulunmaktadır ve ders saatleri öğrenci tarafından belirlenebilmektedir.

Yazılım kursuna kimler katılabilir?

Gelişime ve öğrenmeye açık, analitik düşünme yeteneğine sahip ve kariyerini yazılımcı olarak sürdürmek isteyen herkes yazılım kurslarına katılabilir. Ancak yazılım kurslarında başarılı olmak isteyenlerin temel bilgisayar bilgisine ve dersleri anlamalarını kolaylaştıracak seviyede İngilizce bilgisine sahip olmaları gerekmektedir.

Yazılım kursu videoları

Yazılım Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.