Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

CCNP Kursu, Kurs Fiyatları ve CCNP Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

CCNP Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

CCNP kursu fiyatları ne kadar?

CCNP kursu fiyatları ortalama 2100 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 1500-4600 TL arasında değişmektedir.

CCNP kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 110 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 100 ile 200 saat arasında değişiklik gösterir.

CCNP kursuna kimler katılabilir?

Cisco sertifika programının ikinci basamağı olan CCNP eğitimine katılabilmek için CNNA kursunu başarıyla tamamlayarak sertifika almak gerekmektedir. CNNA sertifikasına sahip olan, bilgisayar ya da elektronik bölümü öğrencileri ve mühendisleri ile network yöneticilerinin yanısıra network alanında uzmanlaşmak isteyen herkes CCNP kursuna katılabilir.

CCNP kursunun süresi ne kadar?

Katılımcılar için hafta sonu ya da hafta içi şeklinde farklı zaman seçeneği sunan CCNP kursunun süresi en az 100 ders saatidir. Kurs süresi sonunda sertifika alabilmeniz için sınava girmeniz gerektiğinden eksik kalan dersleri telafi etme imkânınız bulunmaktadır.

CCNP kursunda neler öğreneceğim?

Network sistemleri hakkında ileri düzey bilgi sahibi olmanızı amaçlayan CCNP kurslarında, ağ kurulum sistemleri, özel ağ tanımlama, yerel ağ bağlantısı kurma gibi pek çok konuya yer verilir. Bunun yanı sıra kurs sonunda gireceğiniz sınavlarda istenecek bilgileri karşılayabilmeniz için gereksinim duyduğunuz bilgilerde kurs süresince detaylı bir biçimde katılımcılara aktarılır.

CCNP kursunu tamamladığımda nerelerde çalışabilirim?

CNNP kurslarının asıl amacı, CNNA eğitimini başarıyla tamamlayan katılımcıların CCNP sınavında da başarılı olmalarını sağlamaktır. Kurs süresini bitiminde gireceğiniz sınavları da başarıyla geçtiğiniz takdirde CCNP sertifikasına sahip olacaksınız. Dünya çapında geçerliliği olan bu sertifika ile hem yurt için de hem de yurt dışında network yöneticisi olarak kolaylıkla iş bulabilirsiniz.

CCNP kursu videoları

CCNP Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.