Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Illustrator Kursu, Kurs Fiyatları ve Illustrator Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Illustrator Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Illustrator kursu fiyatları ne kadar?

Illustrator kursu fiyatları ortalama 810 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 750 ile 910 TL arasında değişmektedir.

Illustrator kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 30 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 25 ile 55 saat arasında değişiklik gösterir.

Illustrator kursuna kimler katılabilir?

Özellikle grafik tasarımına ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyenlerin tercih ettiği Illustrator kursuna temel düzeyde bilgisayar kullanabilen herkes katılabilir.

Illustrator kursunun süresi ne kadar?

Illustrator kursu süresi genellikle 3 aylık bir süreçte tamamlanmaktadır. Haftanın 2 günü verilen eğitimlerde, kendinize uygun günleri belirleme şansınız vardır. Kurs bitiminde dilerseniz grafik tasarımında işinize yarayacak diğer programların anlatıldığı kurslara katılarak bu alandaki donanımlarınızı arttırabilirsiniz.

Illustrator kursunda neler öğreneceğim?

Vektörel tabanlı bir program olan Illustrator kullanımı açısından oldukça kolay ve pratiktir. Programın çalışma mantığını, nesneleri nasıl seçeceğinizi, hizalayacağınızı ve oluşturacağınızı, yazı araçlarının kullanımını, katmanlarla çalışmayı, perspektif çizim araçlarını kullanmayı, fırçalarla çalışmayı ve benzeri pek çok işlemi uygulamalı olarak öğreneceğiniz kursun bitiminde istediğiniz tasarımları yapabilir düzeye erişmiş olacaksınız.

Illustrator kursu videoları

Illustrator Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.