Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

DJ Kursu, Kurs Fiyatları ve DJ Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

DJ Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Dj kursu fiyatları nedir?

DJ kursu fiyatları ortalama 1600 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 1100 ile 3000 TL arasında değişmektedir.

Dj kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi haftada 1,5 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir.

Dj kursunda neler öğreneceğim?

Dj'ligi meslek olarak yapmak isteyen öğrencilerimiz için daha kesin bir sonuç ve daha iddialı bir ders programı içermektedir çünkü meslek olarak yapmak isteyen öğrencilerimizin sadece dj lik kursu ile biten bir ders programı değildir arşiv hazırlama tarz belirleme ileri mix teknikleri kitleyle iletişim markalaşma sosyal medyanın etkisi ve daha bir çok genel bilgilerden de faydalanmalarına yardımcı olmaktayız bizim için başarı en büyük hedeftir hedefleri olan öğrencilerimizin her konuda destek almasında elimizden gelen her türlü imkanlardan ve bilgilerden yararlanmalarını istiyoruz bunun için kurs bitimi sonrası içinde iletişim halinde olmamız gerekmektedir dj lik kesinlikle kolay bir meslek değildir.

 

Dj kursuna kimler katılabilir?

Kursa katılmak için belirlenen herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Dj olmayı hedefleyen, dj donanımları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve bu hedefte kapsamlı bir eğitim almayı düşünen herkes kurslara katılım gerçekleştirebilmektedir. Dj kursuna katılan kişilerin kendilerini geliştirebilmesi için donanım sahibi olması da gerekmektedir.

Dj'lerin profesyonel anlamdaki en önemli kavramı nedir?

İnsan metabolizmasının performans değerleri göz önünde bulundurularak günün belli saatlerine belli Bpm değerleri ile hükmetme ve metabolizma ile paralel hareket etme. Şimdi nedir bu Bpm? Bir parçadaki dakikadaki vuruç sayısı. Yani ana tempo sayacı. Ya da diğer anlamda Ritim dahada açarsak komik anlamda. (Dum tıs dum tıs dum tıs) grafiğinden tısları çıkarırsak geriye kalan dumlar yani vuruşlar bize o parçanın Bpm yani vuruş sayısını verir. Bir parçada Bpm ne kadar yüksek olursa tempoda o kadar yüksek olur. Bpm in birinci amacı günün belli saatlerinde insan metabolizmasının gösterdiği reaksiyona bağlı olarak bu değeri düşük ya da yüksek tutmak. Yani tempo grafiğini ayarlamak.

Dj kursu videoları

DJ Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.