Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

PHP Kursu, Kurs Fiyatları ve PHP Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

PHP Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Php kursu fiyatları ne kadar?

Php kursu fiyatları ortalama 600 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 550 ile 650 TL arasında değişmektedir.

Php kursu kaç saat sürer?

Ortalama ders süresi 44 saattir. Bu süre kurs yerinin hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak 36 ile 54 saat arasında değişiklik gösterir.

Php kursuna kimler katılabilir?

Php günümüzde yaygın olarak kullanılan programlama dillerindendir. Web programcılığının vazgeçilmezlerindendir olan bu programlama dilini, öğrenmek isteyen ve temel düzeyde Html bilgisine sahip olanlar Php kursuna katılabilir. Php kursu sonunda profesyonel olarak Php dilinde web uygulamaları geliştirecek düzeye erişeceğiniz için Php programcısı olarak kariyerinize yeni bir yön verebileceksiniz.

Php kursu süresi ne kadar?

Php kursu süresi, kurs yeri tarafından hazırlanan ders programı nedeniyle farklılıklar gösterebilir. Php eğitimlerinde, kurs yerleri katılımcılara hafta içi ve hafta sonu seçenekleri sunarak kendileri için en uygun zamanı belirlemelerine yardımcı olmaktadır. Bazı kurs yerlerinde grup içi eğitimlerin yanı sıra özel derslerde verilebilmektedir. Grup derslerinin saatleri sabitken özel ders aldığınızda istediğiniz saatte ders alma olanağınız bulunmaktadır.

Php kursunda neler öğreneceğim?

Kurs süresince, Php temelleri, Php'nin avantajları, döngü yapıları, temel data tipleri, timestamp kullanımı, Php fonksiyonlarının tanıtılması, fonksiyonları deklere etmek ve fonksiyonlara argüman geçmek gibi pek çok konu detaylı olarak anlatılır. Eğitim sürecinin sonunda istenilen uygulama projeleri ile öğrencilerin bilgilerini pratik olarak kullanmaları ve bu alandaki becerilerini arttırmaları sağlanır.

Php kursu videoları

PHP Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.