Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Bachata Kursu, Kurs Fiyatları ve Bachata Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Bachata Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Bachata kursu fiyatları ne kadar?

Bachata kursu fiyatları kursa katılım göstereceğiniz ilçeye ve eğitmenlerinizin belirleyeceği çalışma saatlerine göre farklılık göstermektedir. Bachata kursu fiyatları 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Bachata nasıl bir dans?

Küba kökenli Bachata dansı Dominik Cumhuriyeti’nde yaygınlaşmış bir müzik ve dans türüdür. Dans partnerlerinin birbirleriyle yakın temas halinde olmasını gerektiren bachatanın ilk dansçıları arasında Anthony Santar ve Luis Vargas yer almaktadır. Minimum 1 ay ile 3 ay arasında değişen eğitim sürecinin sonunda bachatayı öğrenebilirsiniz. Bachata kursu fiyatlarına bu dansla ilgili tüm teknik stiller dâhil edilmektedir.

Bachata dansı için hangi tarz kiyafetler giyilir?

Her Latin dansında olduğu gibi bu dansın da kendine özgü kıyafetleri bulunmaktadır. Genellikle vücut hatlarını sıkmayan, rahat elbiselerin yer aldığı modeller içerisinde etek ve tayt gibi tasarımlara da bulunmaktadır. Erkeklerin kumaş pantolon ve pantolona uygun bir gömlek ile eşlik edebildiği dans, partnerlerin uyumunu sergileyebileceği bir görünüm özelliği barındırmaktadır. Parlak renkler ve topuklu ayakkabılar, dansın duygusunu yansıtmaktadır.

Bachata kursuna kimler katılabilir?

Bachata kursuna katılmak için aranan belirli bir kriter bulunmamaktadır. Bu dansı öğrenmek isteyen, kendini geliştirmeyi hedefleyen veya özel yarışmalarda partneriyle birlikte bir dans gösterisine hazırlanan herkes kursun sağladığı olanaklardan faydalanabilmektedir. Partnerinizle aranızdaki bağ ne kadar güçlü olursa dansa adaptasyon süreciniz de o kadar hızlı gelişecektir.

Bachata kursu hangi günler veriliyor?

Kurs günleri eğitmenlerinizin hazırladığı programlara göre farklılıklar göstermektedir. Genellikle haftanın 1 ile 2 günü arasında değişen zaman dilimlerinde, 2 saati aşmayan eğitimler verilmektedir. Kontenjana göre açılan sınıflarda kursa katılmak isteyen fakat programa uyum gösteremeyen öğrenciler için de farklı günler oluşturulabilmektedir.

Bachata kursu fiyatları, öğrencilerin katılım göstermediği günler için geri ödeme seçenekleri barındırmamaktadır. Ancak eğitmeninizle iletişime geçerek gelemediğiniz gün veya günleri telafi edebilirsiniz. Bazı kurslarda deneme amaçlı ilk ders ücretsiz olarak verilmektedir. Ödemeler çalışma programları başlamadan önce nakit olarak alınabilmektedir.

Bachata dans müzikleri neler?

Bachata dansında müzik seçimi büyük bir önem taşımaktadır. Genellikle gitar ile çalınan slow parçaların bulunduğu dans çiftlere duygusal dakikalar yaşatmaktadır. Bachata figürleri de bu duygusallığı ön plana çıkaracak kıvraklık, birliktelik ve uyum gerektirmektedir. 

Kadınlar bachata dansında kalça figürleriyle ön plandadır. Erkekler ise kadının zarifliğine karşılık veren, bu duygu yoğunluğunu estetik figürlerle bütünleştiren partner rolündedir. Bu nedenle müzik seçiminde Latin kültürüne özgü vurmalı çalgılar ve gitar tercih edilmektedir.

Bachata kursu videoları

Bachata Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.