Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Corel Draw Kursu, Kurs Fiyatları ve Corel Draw Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Corel Draw Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Corel draw kursu fiyatları ne kadar?

Corel draw kursu fiyatları ortalama 330 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 300 ile 500 TL arasında değişmektedir.

Corel draw kursuna kimler katılabilir?

Özellikle grafik tasarım bölümünde okuyan öğrenciler tarafından tercih edilen Corel Draw kursuna, grafiğe ilgi duyan, yaratıcılığını bu alanda kullanmak isteyen ve kariyerini bu doğrultuda gerçekleştirmek isteyen herkes katılım gösterebilir.

Corel draw kursunun süresi ne kadar?

Corel Draw kursu süresi, kurs yerleri tarafından hazırlanan ders programına göre değişiklik gösterir. En az 2,5 ay süren ve hafta sonu ya da hafta sonu katılma seçeneği bulunan Corel Draw kurslarında haftalık ders saati ortalama 1,5 saat ile 2 saat arasındadır.

Corel draw kursunda neler öğreneceğim?

Bir grafik tasarım programı olan Corel Draw çok geniş kullanım alanına sahiptir. Corel Draw kursuna katıldığınızda grafik tasarımı hakkında bilgiler almanızın yanı sıra Corel Draw programını nasıl kullanacağınız hakkında da detaylı bilgi edinirsiniz. Corel Draw kursunda, çizim araçlarının tanıtılmasından, çizimlerinizi biçimlendirme ve düzenlemeye, renk evrenlerinden efektlere, logo ve afiş tasarlamaktan broşür oluşturmaya ve metinler üzerinde işlem yapmaya kadar pek çok konu geniş kapsamlı olarak ele alınır.

Corel draw ile neler yapılabilir?

Vektörel çalışmanızı sağlayan bir grafik tasarımı programı olan Corel Draw ile logo, amblem ya da afiş tasarlayabilir, broşür ve el ilanı hazırlayabilirsiniz. Kitap ve dergilerin dizgisini hazırlayabilir, illüstrasyon yapabilir ayrıca ambalaj, zarf, kartvizit, antetli kağıt gibi akla gelebilecek pek çok doküman oluşturabilirsiniz.

Corel draw kursunu tamamladığımda nerelerde çalışabilirim?

Özellikle grafik ve tasarımcılar için geliştirilmiş bir program olan Corel Draw, masaüstü yayıncılıktan baskı teknolojilerine, tekstil sektöründen reklam sektörüne kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Corel Draw kursuna katılarak bu alanda kendinizi geliştirdiğinizde grafiker, grafik tasarımcısı, dizgici gibi unvanlarla, matbaa, yayınevi ve ajanslar başta olmak üzere pek çok sektörde iş bulabilir ya da freelance olarak çalışabilirsiniz.

Corel draw kursu videoları

Corel Draw Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.