Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.
Kurs veren firma mağaza hizmet süresi dolduğundan sayfa pasif edilmiştir.
Anasayfaya ulaşmak için tıklayınız.
Kurs veren firma mağaza hizmet süresi dolduğundan sayfa pasif edilmiştir.
Sayfayı tekrar aktif etmek ve kurs arayanlara ulaşmak için (850) 333 19 77 numaralı telefondan veya
[email protected] mail adresi aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anasayfaya ulaşmak için tıklayınız.
Şehitkamil Gaziantep

Kısa Bilgiler

Bulunduğu Şehir
Gaziantep
Beğenme Sayısı
2 beğenme
İncelenme Sayısı
3827 inceleme
Durum :
Aktif

Yorumlar

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Öğretmenlerin çoğu yabancı olup, “Anadili İngilizce olmayanlara İngilizce öğretme” dalında eğitim almış, uluslararası deneyime sahip öğretmenlerdir. Kurucu ortaklardan Mark Bartholomew, senelerce çeşitli ülkelerde British Council ve Cambridge Üniversitesi için eğitimci ve yönetici olarak çalışmış ve bu birikimini çok sevdiği Türkiye’de kullanmak istemiştir. Bu nedenle programımız İngilizce öğretme konusunda dünyada en geniş ağa sahip British Council’in programına dayanır. Diğer kurucular da yıllarca eğitim alanında çalışmış uzmanlardır.

HİZMETLERİMİZ

Her seviyede genel İngilizce, her konuya yönelik iş İngilizcesi, akademik eğitim için gerekli İngilizce ve sınavlara hazırlama, konuşma sınıfları, şirketlere yönelik eğitim programları, çeviri ve İngilizce yazılmış metinleri düzeltme sizlere sunduğumuz hizmetlerdir.

METODUMUZ

Doğru eğitim sistemini seçmek kişinin vereceği en önemli kararlardan birisidir.

Türkiye‘de İngilizce öğrenmek isteyenler senelerini verip grameri öğrendikleri halde hala İngilizce konuşup yazamamaktadırlar. Dilbilgisinin önemini tabii ki biliyoruz ama biz kursumuzda bunu günlük hayata geçirecek şekilde konuşarak ve yazarak öğretiyoruz.

Her seviyede genel İngilizce, her konuya yönelik iş İngilizcesi, akademik eğitim için gerekli İngilizce ve sınavlara hazırlama, şirketlere yönelik eğitim programları, çeviri ve metin düzeltme sizlere sunduğumuz hizmetlerdir.

Öğretmenlerimizin yabancı olması, öğrencileri İngilizce konuşmaya ve konuşulanları anlamaya zorlamaktadır. Uyguladığımız sistem konuşma ve anlama yetisini geliştirmeğe yöneliktir.  Ayrıca eğlenerek öğrenmenin daha kolay olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle klasik alıştırmaların yanında her seviyeye uygun DVD kullanımı, hikâyeler, oyunlar, internet üzerinden alıştırmalar, konuşma kulüpleri gibi aktiviteler sunuyoruz. Oldukça zengin kütüphanemizden öğrencilerimiz ödünç aldığı orijinal DVD filmleri İngilizce alt yazılı olarak izleyebilir, o film için çıkarttığımız soruları cevaplayarak okuma, yazma ve anlama yetilerini attırırlar hem de kulakları çeşitli İngilizce aksanlara alışır.

Yabancı dil öğrenmek sanıldığı kadar kolay değildir. Çalışma, günlük rutinden fedakârlık ve emek isteyen uzun bir yoldur. Öğrenicilerimizin yoğun iş temposunu göz önünde bulundurmamıza rağmen onlara çalışmadan İngilizce öğrenmenin mümkün olmadığını anlatarak motive ederiz. Başlangıç sınıflarımızı özellikle hafta içi günlerine/ akşamlarına koyarız ki, haftada en az 3 gün İngilizceyle bağlantıları olsun.

Öğretmenlerimiz verilen ödevlerin yapılması konusunda titizlik gösterirler. Dönem arası yapılan sınavlar sizdeki gelişmeyi gösteren grafiklerdir ve dönem sonu sınavlarını etkileyecektir. Her dönemin sonunda yaptığımız yazılı ve konuşma sınavları bir üst kura geçip geçemeyeceğinizi belirler. Üzerinde durduğumuz bir başka konu da derslere devamlılıktır. Gelemeyeceğiniz günleri bize önceden haber verirseniz sizin için o günün materyallerini saklar ve anlamadığınız konuları bir öğretmenle tekrarlamanızı sağlayabiliriz. Yeter ki bize haber verilsin.

Sorunlarınızı her zaman çekinmeden bizlerle paylaşabilirsiniz, beraberce uygun çözümler bulabiliriz.

Firma Kursları

Kampanya
               

İngilizce Kursu

Yabancı Dil | İngilizce
73 defa incelendi
Detaylı İncele
Kampanya
               

Almanca Kursu

Yabancı Dil | Almanca
67 defa incelendi
Detaylı İncele
Kampanya
               

Arapça Kursu

Yabancı Dil | Arapça
67 defa incelendi
Detaylı İncele
Kampanya
               

Tükçe Kursu

Yabancı Dil | Almanca
70 defa incelendi
Detaylı İncele


(850) 333 19 77
(542) 328 01 00
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.