Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.
Kurs veren firma mağaza hizmet süresi dolduğundan sayfa pasif edilmiştir.
Anasayfaya ulaşmak için tıklayınız.
Kurs veren firma mağaza hizmet süresi dolduğundan sayfa pasif edilmiştir.
Sayfayı tekrar aktif etmek ve kurs arayanlara ulaşmak için (850) 333 19 77 numaralı telefondan veya
[email protected] mail adresi aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anasayfaya ulaşmak için tıklayınız.
Tümü Türkiye Geneli

Kısa Bilgiler

Bulunduğu Şehir
Türkiye Geneli
Beğenme Sayısı
10 beğenme
İncelenme Sayısı
5537 inceleme
Durum :
Aktif

Yorumlar

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Teknovadi Bilişim İnteraktif Yabancı Dil Eğitiminde Fırsat Eşitliği Sunuyor.
 
Eğitimde Yeni Ufuklar
 
 
e-öğrenme alanında yapılan atılımla yabancı dil öğrenmek isteyenlere interaktif bir eğitim olanağı sunuluyor. Böylece dil öğrenmek isteyenler zamandan ve bütçelerinden tasarruf ediyor.
     İnteraktif Eğitim alanında Türkiyede bir ilke imza atan Teknovadi Bilişim, yabancı dil eğitiminde online olarak sunduğu hizmetlerle ilgi topluyor.               


Yabancı dili zamandan ve bütçesinden tasarruf ederek öğrenmek isteyenlere, çağımızın yöntem ve teknolojisini en iyi şekilde kullanarak sunmaya çalışan Teknovadi Bilişim, alanında uzmanlarla yola çıkarak kısa zamanda zirvedeki yerini almış bulunuyor.                Sürekli gelişime önem veren Teknovadi Bilişim, kurulduğu 2012 yılından bu güne kadar yatırımlarını eğitim alanına yapmakta ve ağırlıklı olarak bilgi sermayesi kullanmaktadır.  Teknovadi Bilişim yöneticileri, yabancı dil eğitimine ülkemizde büyük bir ilginin olduğunu ve ülkemizde bu anlamda eğitim almış öğretmenlerimizin bilgilerinin yeterince kullanılmadığı gerçeğinden hareketle, yeni bir öğretim yönetim sistemi geliştirmeye karar verdi. Teknovadi öğretim yönetim sistemi (LMS), bilgiyi üretmeye, üretilen çıktıları depolamaya ve kullanıcı dostu bir şekilde sunmaya olanak sağlayacak şekilde planlandı ve tüm yazılımlar yerli bilgi sermayesi hedefi ile geliştirildi.                Teknovadi Bilişim tarafından oluşturulan alt yapı dünyada çok az örneği bulunan bir sistemdir. Geliştirilen sistem, sesli kitaplar, görsel dersler, farklı soru tiplerinde e-sınavlar, çalışma kartları ve interaktif eğitim materyalleri ile dil öğrenmek isteyenlere büyük kolaylık ve fırsat sunmaktadır.
Teknovadi Bilişim yola ilk çıktığında, geliştirdiği sistem aslında e-öğrenmeyi mükemmel bir şekilde yapmak için yeterliydi. Ancak e-öğrenme, öğretmen etkileşimi olmaksızın hazırlanan eğitim materyallerine ulaşmaya olanak sağlıyordu. Kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda online dersler yapmaya olanak sağlayan bir modül yurt dışından temin edilerek sisteme entegre edildi. Bu yolla hem kişinin kendi öğrenme hızında ekonomik olarak öğrenebileceği e-öğrenme sistemi hem de ihtiyaç halinde online eğitiminde yapılabileceği bir sistem geliştirildi. Geliştirilen bu sistemde parasal sermaye yerine bilgi sermayesinin kullanıldığı katılımcı girişimcilik modeli kullanılarak farklı alanlar da e-içerikler geliştirildi.  Teknovadi Bilişimin Antalya Özel Üçartı Yabancı Dil kurumu ile yaptığı anlaşma neticesinde A1 ve A2 seviyesinde 344 adet video konu anlatımı ve çok sayıda interaktif içerik geliştirildi. Geliştirilen bu içerikler A1-A2 seviye sertifika alma ihtiyacı olan tüm kullanıcılar için www.teknoalmanca.com eğitim platformuna yerleştirildi. Farklı e-öğrenme ve online ders eğitim paketleri ile hizmet sunan bu sistem sayesinde öğrenciler rahat ve konforlu ortamlarında ekonomik olarak Almanca öğrenebilmektedir. Bu sistemdeki başarı hikayelerinden oluşan tanıtım filmi katılımcı girişimcilik modeli ile bilgi sermayesi kullanılarak geliştirilen sistemlerin de,  para sermayesi ile geliştirilen sistemler kadar başarılı olabileceğini ortaya koymakta ve genç girişimciler için örnek oluşturmaktadır.    


 
Teknovadi Bilişim, Almanca’nın yanısıra İngilizce eğitimi için benzer bir öğretim modeli ile www.teknoenglish.com dijital eğitim platformu üzerinden kullanıcılara hizmet vermektedir. Geliştirilen sistem özellikle hiç İngilizce bilmeyen veliler/öğrenciler dikkate alınarak Türkçe destekli olarak planlanmıştır. Bu sistemde toplam 5 adet kitap Antalya Özel Üçartı yabancı dil kurumu eğitmenleri tarafından sesli kitaplara ve interaktif eğitim materyallerine dönüştürülmüştür. Bu sistem sayesinde özellikle dar gelirli ailelerin çocukları için de okul sonrası öğrenme olanağı oluşturulmuştur. Fiyat politikaları üretimde sürekliliği sağlayacak şekilde yapılandırılan e-öğrenme ürünleri, bir kursun sunduklarından çok fazlasını ev ortamında tüm aile bireylerine sunmaktadır.


Firma Kursları

Kampanya
               

Online Almanca Dersleri

Online Eğitim | Yabancı Dil Kursları
110 defa incelendi
Detaylı İncele
Kampanya
               

E-Öğrenme ile ekonomik olarak Almanca öğrenin.

Online Eğitim | Yabancı Dil Kursları
89 defa incelendi
Detaylı İncele
Kampanya
               

E-öğrenme ile İngilizceyi ekonomik olarak öğrenin. Bütçenizi geleceğiniz için biriktirin.

Online Eğitim | Yabancı Dil Kursları
82 defa incelendi
Detaylı İncele
Kampanya
               

A1- Seviye Form Doldurma 2 saat Online Ders

Online Eğitim | Yabancı Dil Kursları
93 defa incelendi
Detaylı İncele
Kampanya
               

A1 Seviye Sözlü Sınav Hazırlık 10 saat Online ders

Online Eğitim | Yabancı Dil Kursları
88 defa incelendi
Detaylı İncele
Kampanya
               

Lise Öğrencileri için Almanca Yıllık Üyelik

Online Eğitim | Yabancı Dil Kursları
90 defa incelendi
Detaylı İncele
Kampanya
               

LYS-5 Almanca Sınav hazırlık

Online Eğitim | Yabancı Dil Kursları
100 defa incelendi
Detaylı İncele


(850) 333 19 77
(542) 328 01 00
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.