Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Drama Kursu, Kurs Fiyatları ve Drama Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Drama Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Drama kursu fiyatları ne kadar?

Drama kursunda fiyatlar hem çocuklar hem yetişkinler için farklı ücretlendirmelerden oluşmaktadır. Aylık ortalama drama kursu fiyatları 180 TL ile 260 TL arasında değişmektedir.

Drama kursunun süresi ne kadar?

Drama kursunda eğitimler ağırlıklı olarak haftanın bir ya da iki gününde ikişer saatlik zaman dilimlerini kapsamaktadır. Drama kursu süreleri genel olarak 2 ay ile 4 ay arasında değişmektedir.

Drama kursuna kimler katılabilir?

Ağırlıklı olarak 0-13 yaş arası çocuk ve gençlerin katılım gösterdiği drama kursuna, bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir. Katılımcılar için özel bir kriter aranmamaktadır.

Drama kursunun faydaları neler?

Drama kursunda çocukların algılama, dinleme ve anlatma becerilerini arttırır, sosyal ilişkilerini geliştirerek, çekingenlik duygusunu aşmalarına yardımcı olur. Çocukların eleştirel düşünme yeteneğini arttıran drama eğitimi, aynı zamanda olaylara farklı açılardan bakabilmelerini sağlar.

Dramada kullanılan teknikler nelerdir?

Drama eğitimi esnasında çalışma grubuna ve ortamına göre pek çok farklı teknik kullanılmaktadır. Bu tekniklerden en yaygın kullanılanları; rol yapma, rol değiştirme, doğaçlama, hikâye canlandırma, dans etme ve pandomim teknikleridir.

Drama kursu videoları

Drama Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.