Hemen Formu Doldurup Gönderin İstediğiniz Kursu Veren Firmalar Size Uygun Tekliflerini Sunsunlar.

Estetisyenlik Kursu, Kurs Fiyatları ve Estetisyenlik Kursları Hakkında Merak Ettikleriniz

Estetisyenlik Kursu Bulamadık.
Formu Doldurun En Kısa Sürede Size En Yakın Kursu Bildirelim

Estetisyenlik kursu fiyatları ne kadar?

Estetisyenlik kursu fiyatları ortalama 2100 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 1600 ile 3100 TL arasında değişmektedir.

Estetisyenlik nedir?

Güzellik ve bakım söz konusu olduğu zaman ihtiyacınız olan her şeyi Estetisyenlik içinde barındırmaktadır. Bu ayak bakımından cilt bakımına kadar oldukça geniş bir yelpaze içerisinde yer alabilir.

Eğer bir kurs ya da güzellik salonu açmak istiyorsanız kaliteli bir eğitime ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirsiniz. Hizmetinize açtığımız Estetisyenlik kursunda en kaliteli eğitimci kadrosu ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Kalıcı makyaj eğitiminden, epilasyon eğitimine hatta protez tırnak eğitimine kadar çeşitli konularda sizlere yardımcı oluyoruz.

Diğer Estetisyenlik kurslarından en büyük farkımız ise ders verdiğimiz süre boyunca ön planda tuttuğumuz tek konunun teorik eğitim olmadığıdır. Bizim için asıl önemli olan pratik eğitimdir. Bu da sizin yapacağınız işe daha hazır olmanız anlamına gelmektedir.

Estetisyenlik kursu bitince nerelerde çalışırım?

Estetisyenlik kursunu başarıyla tamamlayan tüm kursiyerler güzellik salonlarında, Lazer Epilasyon merkezlerinde, Kuaförlerde, otellerde SPA salonlarında, özel polikliniklerde, spa merkezlerinde, hastanelerin güzellik bölümlerinde, eğitim kurumlarının bünyesinde usta öğretici eğitmen olarak çalışabilirler.

Estetisyenlik kursuna kimler katılabilir?

Estetisyenlik genellikle kadınların ilgi alanı olan bir meslek izlenimi taşısa da kursa herkes katılabilmektedir. Güzellik uzmanı olmak isteyen, Estetisyenlik iş yaşamına taşımayı hedefleyen, kendi iş yerini açma hayali olan herkes Estetisyenlik kursunda amaçlarına ulaşabilmektedir.

Evde yapılabilecek bakım önerileri nelerdir?

  • Atkestanesi yağı derin kırışıklıkları azaltır.

  • Gelincik çiçeği suyu gözaltındaki çizgilere iyi gelir.

  • Yoğurt ve domates yağlı ciltlerin dengesini sağlar.

  • Zeytinyağı ve limon karışımı zayıf tırnakları besler.

  • Mayıs papatyası saçlara canlılık kazandırır.

Estetisyenlik kursu videoları

Estetisyenlik Kursu Hakkında Yorum Bırakın

Yorum Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


(850) 333 19 77
(530) 304 98 98
[email protected]

Kurslarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Gönderiniz.

 
 
2015 © Egitimbizde.com - Tüm Hakları Saklıdır.